Tréner Gúčik:V dohrávke 23. kola II. ligy západ sme cestovali na susedské derby do Piešťan. Kvalitný súper s odlišným tabuľkovým postavením bol pre náš mladý a oslabený tím veľkou výzvou.
Pred stretnutím sme si jasne stanovili úlohy a zodpovednosti každého jednotlivca, ktoré sme chceli počas zápasu napĺňať. Treba zdôrazniť, že z rôznych dôvodov nám chýbalo až šesť hráčov základnej zostavy (Stieranka, Turkovič, Ragas, Dunajčík, Bobyk, Ochránek), ktorých nahradili vekovo mladší spoluhráči.
Domáci od úvodu potvrdzovali svoju kvalitu a vytvorili si územnú prevahu, ktorej sme sa snažili disciplinovane odolávať. V 12. minúte sme po jednej z domácich akcií nedôsledne vyriešili situáciu v obrane, čo súper využil na strelenie jediného gólu stretnutia.
Napriek inkasovanému gólu podali naši chlapci veľmi obetavý a bojovný výkon. Dôsledným plnením trénerových pokynov, vysokým nasadením a zodpovednou hrou si dokázali, že aj proti silnému súperovi je možné odohrať kvalitné stretnutie. Mužstvo si za predvedený výkon zaslúži pochvalu.
V krátkom časovom slede nás čaká ďalší zápas na ihrisku súpera, kde budeme chcieť nadviazať na výkon z Piešťan a potvrdiť zlepšujúcu sa formu.