RSC HAMSIK ACADEMY Ban..

Hodnotenia trénerov

A AFC - Rača 0:1

tréner Rechtorík:

Domáci zápas s Račou mal nízku úroveň, čo sa týka kvality hry. Podľa mňa to bolo spôsobené tým, že obaja sme hrali o dôležité body a hráčom to mierne zväzovalo nohy. Napriek tomu sme sa v prvom polčase dostávali do gólových príležitostí, ktoré sa nám ale nepodarilo premeniť. Druhý polčas sme nezačali dobre. Súper sa dostal do veľkého tlaku a hrozil najmä zo štandardných situácií. Bohužiaľ, po jednej z nich sme spravili taktickú chybu v obranných radoch a inkasovali sme jediný gól zápasu. Hráči išli za vyrovnaním až do konca, ale opäť sme zahodili minimálne dve stopercentné šance. Mrzí ma, že nedokážeme premieňať čisté gólové šance. Je na hráčov tlak, chýba nám kľud v zakončení. Chalani chcú získavať body. Budeme bojovať až do konca, aj keď to teraz nie je ideálne.

U19 Hlohovec - AFC 1:5

tréner Durec:

Zápas v Hlohovci prebiehal úplne inak ako som predpokladal. Od súpera som čakal dôraz, nasadenie a ako takú kvalitu. Opak bol, ale pravdou, súper pôsobil úplne odovzdane. My sme začali zápas dobre, súpera sme do ničoho nepúšťali. Len prišlo asi päť alebo šesť nepremenených stopercentných góloviek a začali sme sa trápiť a robiť chyby. Našťastie sa nám podarilo premeniť dve šance v krátkom časovom úseku, no aj napriek tomu sme sa neupokojili a dokonca súper znížil po našej hrubej chybe. Na konci prvého polčasu sme strelili dôležitý tretí gól, ktorý nám dodal kľud. Druhý polčas sa už iba dohrával, chalani sa upokojili v hre s loptou a pridali sme ešte dva góly. Pre chalanov to bol ťažký prvý polčas, lebo ani oni sami nečakali takýto zápas, ale som rád, že to nakoniec zvládli. Mrzí ma len počet nepremenených šancí, lebo výsledok mal byť určite dvojciferný. Každopádne si víťazstvo vážime a ďalej pokračujeme v kvalitnom procese. Chlapcom ďakujem za tento zápas a dôležité víťazstvo.

U17 Hlohovec - AFC 5:1

Prvý polčas bol pre nás veľmi krutý.Prehrali sme ho 3:0 po dvoch rohoch a penalte.Smerom dopredu sme mali iba náznaky šancí.Nehrali sme svoju hru.Chlapcom nemôžem nič vyčítať.Vstup do druhého polčasu sme začali aktívne a hneď v úvode sme znížili.Hneď na to sme šli osamotení na brankára ale sme to nepremenili.Súper nás potrestal štvrtým gólom  bolo po zápase.Verím ,že nás táto prehra po dlhšej dobe nakopne a nič sa nemení na našom cieli vyhrať ligu.

U15 AFC - Loko Trnava 2:3

tréner Gúčik

Zápas o 2 miesto tabuľky začali lepšie hostia. Dali rýchli gól, na ktorý sme dokázali odpovedať. Zlomový moment prišiel v druhom polčase,keď sme nepremenili šancu.  Súper v tom čase dominoval pridal ešte jeden gól. My sme dokázali znížiť. V závere sa už nič nezmenilo. Hosťom gratulujem vyhrali zaslúžene.

U13 AFC - Loko Trnava 0:7

tréner Kunda

Ďalší zápas sme odohrali proti lídrovi tabuľky, čo bolo vidieť aj na ihrisku. Po celý zápas sme boli pod neustálym tlakom. Chlapci sa snažili bojovať a bola škoda, že sme nedotiahli do úspešného konca ani jednu akciu.